KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13767176
nr 1376 7176
Matthias van Arkel
(f. 1967), Sverige
Blandteknik, Komposition. Signerad. Motivet: 36x50cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm
Kondition: saknar glas
Matthias van Arkel, svensk konstnär född 1967.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:40:17
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr